طراحی سایت در مشهد

طراحی حرفه ای وب سایت :

با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه درنظر گرفته شده برای طراحی صورت می پذیرد. نباید فراموش کرد که طراحی وب سایت رابطه مستقیمی با شناخته شدن در موتورهای جستجو و پیشی گرفتن از رقبای تجاری دارد. لذا در طراحی وب سایت علاوه بر نیاز به سرعت بالای بارگذاری صفحات وب سایت در عین زیبایی، میبایست با استفاده از کلمات کلیدی و تکنیکهای سئو آمار بازدیدکنندگان را افزایش داد.

یک بازدیدکننده وقتی برای اولین بار سایت شما را مشاهده میکند، اولین چیزی که نظر او را جلب میکند رنگ بندی و طراحی سایت شما می باشد.

هدف ما طراحی وب سایت حرفه ای و شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است. فرآیند انجام کار پس از قرارداد شامل انتخاب قالب، دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکارهای لازم و در نهایت پیاده سازی آن است که در کمترین زمان ممکن انجام میشود. ضمنا ما میتوانیم برای کسب و کار بین المللی شما طراحی و پیاده سازی سایتهای دوزبانه و چندزبانه را انجام دهیم.

مارکت ای توزی یک گزینه عالی است اگر ...

همیشه داشتن یک سایت برای افزایش فروش و جذب مشتری گزینه مناسبی نیست . اگر فقط می خواهید یک وب سایت داشته باشید بدون تعیین یک استراتژی هدفمند باید بدانید مارکت ای توزی یک گزینه مناسب برایتان نیست . با طراحی های مارکت ای توزی قرار نیست شگفت زده شوید . ما برایتان سایتی را طراحی می نماییم که بهترین طرحی باشد که بتوانید در بین رقبایتان خوش بدرخشید .

مارکت ای توزی  یک گزینه عالی است برای افرادی که به دنبال بهترین ها هستند زیرا انها لایق بهرین ها میباشند .

چرا مارکت ای توزی :

طراحی وب سایت به صورت اختصاصی با چشم اندازهای استراتژیک باعث میشود تا ارتباط بیشتری میان مشتریان و سازمان مورد نظر ایجاد شود. فرقی ندارد که وب سایت شما واسطه کسب و کارهای مختلف  باشد یا کاربران نهایی مصرف کننده ، ما وب سایت شما را با طراحی تعاملی و مناسب برای رسیدن به عملکرد مورد نظر شما طراحی می کنیم. تیم متخصص توسعه و طراحی وب سایت  گروه ما از جدیدترین تکنولوژیها و تکنیکها برای طراحی وب سایت هایی تعاملی، بهره میگیرد. شما میتوانید از طراحی وب سایت های تجارت الکترونیک تا سیستمهای مدیریت محتوای وب سایت را به ما بسپارید تا هر آنچه که از عملکرد یک وب سایت میخواهید را در اختیار شما قرار دهیم.

شما میتوانید با خیالی آسوده طراحی سایت و طراحی وب سایت خود را به متخصصان ما واگذار کنید. گروه مارکت ای توزی  با داشتن دانش و تجربه بالا در خصوص جدیدترین سیستمها و استانداردهای روز دنیا شما را در امر طراحی سایت یاری خواهد نمود. تجزیه و تحلیل رقبای شما، آنالیز کلمات کلیدی و طراحی و بهینه سازی سایت، وب سایت شما را از دیگر شرکتها متمایز خواهد کرد. سازمان و شرکت شما با دارا بودن یک سایت خوب میتواند در امر بازاریابی به موفقیت قابل توجهی دست یابد.

طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد

ویژگی های طراحی وب سایت مارکت ای توزی

ویژگی های وب سایت ما

وب سایت هایی که در مارکت ای توزی طراحی می شوند ویژگی های بسیار زیادی دارند اما به طور خلاصه مهم ترین و کاربردی ترین آنها به ترتیب شامل :

 • تحلیل و بررسی ویژگی های مورد نیاز مشتری
 • تحلیل رقبا و الگو گرفتن از آنها
 • ارائه طرح گرافیکی اولیه
 • طراحی و برنامه نویسی بهینه
 • طراحی و تولید طرح اولیه بعد از تایید
 • آنالیز و رفع مشکلات
 • تست نهایی و پشتیبانی

فرآیند توسعه وب سایت :

توسعه وب سایت یک فرآیند کلی نگر است. وب سایت هایی که طراحی می کنیم نه تنها خوب به نظر می آیند بلکه عالی عمل می کنند. از همان آغاز ما استراتژی محتوا، معماری اطلاعات، مسیر کاربری و چگونگی بازاریابی مخاطبان را برای وب سایت شما در نظر خواهیم گرفت.

 • آغاز و اکتشاف
 • استراتژی دیجیتال
 • معماری اطلاعات
 • طراحی ماکت کسب و کار
 • کدنویسی و توسعه
 • اطمینان از کیفیت
 • راه اندازی و بهینه سازی

هر پروژه توسعه وب سایتی که به صورت اختصاصی طراحی شده باشد، منحصر بفرد است. در این پروسه ما می خواهیم برند شما را بشناسیم، نیازهای شما را بفهمیم و زمان بندی مناسبی را برای انجام پروژه های مرتبط با کسب و کار شما در نظر بگیریم.

سوابق درخشان مارکت ای توزی

طراحی سایت در مشهد

طراحی سایت سفارشی

خواهشمندیم برای طراحی وب سایت سفارشی فرم زیر را پر نمایید.

تازه های طراحی سایت

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.